Dilda, dongi podwójne w ofercie Erotic-Med.pl

Dilda podwójne to zabawki zapewniające zupełnie nowe doznania erotyczne. Możesz użyć ich solo lub z drugą połówką. Doskonale nadają się do stymulacji punktu G u kobiet oraz masażu prostaty u mężczyzn. W ofercie sklepu Erotic-Med.pl znajdziesz szeroki wybór dild podwójnych, różniących się między sobą materiałami wykonania, wyglądem czy rozmiarami. W sklepie tym kupisz dongi realistyczne wykonane z cyberskóry oraz produkty w fantazyjnych kolorach, wyróżniające się oryginalnym designem. Wybór jest bardzo duży, dlatego z pewnością znajdziesz model dopasowany do swoich potrzeb, preferencji i fantazji!

Podwójne dildo
obrazek prezentujacy

Dildo podwójne - czym się cechuje?

Podwójne dilda to gadżety erotyczne wyposażone w dwie końcówki imitujące członka. Doskonale nadają się one do jednoczesnej penetracji waginy i odbytu. Mogą być używane również do zabaw z partnerem i wspólnej stymulacji miejsc intymnych. Dilda podwójne dostępne są w różnych wariantach, dlatego z łatwością można znaleźć produkt dopasowany do swoich upodobań. Dongi podwójne najczęściej wykonane są z PVC, żelu lub cyberskóry. Znaczna część z nich jest wodoodporna, dlatego bez problemu można używać ich pod prysznicem czy wannie.

Dlaczego warto zainwestować w podwójne dildo?

Dilda podwójne pozwalają skutecznie pozbyć się nudy w sypialni i znacznie uatrakcyjnić życie seksualne. Zapewniają wspaniałe doznania erotyczne i sprawiają, że stosunek nabiera zupełnie nowego wymiaru. Można używać ich podczas samotnych zabaw, a także igraszek z drugą połówką. Sprawdzają się one w czasie stosunku kobiety z mężczyzną oraz osób tej samej płci. Dzięki dongom podwójnym można wypróbować nowe pozycje seksualne, wprowadzić do sypialni nutkę pikanterii i spełnić różnorodne fantazje erotyczne.

Ile kosztuje podwójne dildo?

Ceny podwójnych dongów są zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od materiału wykonania dilda, modelu i funkcji. Klasyczne modele żelowe można kupić już za kilkadziesiąt złotych, natomiast ceny produktów wibrujących wynoszą nawet kilkaset złotych. Jeśli chcesz poznać dokładne koszty zakupu dongów podwójnych, wejdź na stronę sklepu Erotic-Med. Pod zdjęciami produktów znajdują się ich ceny. Możesz być pewien, że kupując dildo w sklepie Erotic-Med.pl, nie przepłacisz i otrzymasz produkt wysokiej jakości!