Sznury pereł i ty

Gdybym powiedziała, że perły są z powrotem w modzie, sugerowałabym, że były kiedyś niemodne. Nigdy nie wyszły z mody. Chociaż różne inne trendy stawały się coraz mniej przebojowe, perły były modne od pokoleń.

Sztuczne perły są oczywiście nieco tańsze, ale prawdziwe perłowe naszyjniki są często rodzinnymi pamiątkami. Modne damy uwielbiają je, łącząc z nimi różnorodne ubrania, ponieważ są tak wszechstronne. Są dostępne w tak wielu długościach, stylach i kolorach…

Perłowe naszyjniki i ty

Istnieje wiele perłowych naszyjników do wyboru. Krótkie naszyjniki, które ciasno przylegają do szyi, mają długość chokera. Idealnie nadają się na koszulki i sukienki o niskim dekolcie lub gdy chcesz podkreślić głęboki dekolt w szpic. Długość księżniczki są nieco podobne, ale luźniejsze. Długości Matinee sprawiają, że nasz naszyjnik zwisa pod obojczykiem. To z kolei podkreśla kołnierze typu golf, a także idealnie nadaje się na oficjalne okazje i odzież do pracy w biurze. Długość opaski i naszyjniki długości „liny” są bardzo długie – zwykle służą konkretnemu celowi, na przykład mogą być noszone razem z innymi naszyjnikami, tworząc nietypową kombinację warstw.

Rodzaje pereł

Prawdziwe perły mają wiele kolorów, w zależności od tego, skąd pochodzą, a nawet od tego, w jakim rodzaju wody zostały stworzone. Tradycyjnie mają one białe i kremowe kolory, ale te pochodzące ze Złotego Morza Południowego są ciepłe, maślane. Być może myślisz, że czarna perła to piracki okręt — ale nie tylko, istnieją w rzeczywistości, podobnie jak  perły różowe i brzoskwiniowe.

Perły dla kobiet

Jeśli spojrzysz na jakąkolwiek potężną kobietę, światoweą liderkę, celebrytkę, modelkę lub po prostu bogatą damę, jest jedna rzecz, która łączy je wszystkie – przy oficjalnych okazjach prawdopodobnie będą nosić naszyjnik z pereł lub inną wspaniałą perłową biżuterię. Perły to nie tylko oznaka bogactwa czy władzy – są symbolem klasy.

Dlatego warto dodać je do swoich strojów. Wprawdzie kojarzą się z odzieżą formalną, ale doskonale komponują się na przykład z bluzką czy sukienką w grochy. Perły to biżuteria i dodatki które nadają się na każdą okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *