Ukrywamy duże pupy!

Wiele kobiet zmaga się z za dużą pupą. Czasem wystarczy przykryć je używając ubrań jak sukienki damskie, ale nie możesz przesadzać! `Wybierz spodnie, spódnice i sukienki damskie, które delikatnie przylegają do twojego ciała.

Ciemne kolory

W ciemnych kolorach będziesz mogła ukryć swoją niedoskonałą pupę! Pamiętaj, że, jak widać w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki ciemny kolor to także granatowy i brązowy, nie tylko czarny. Twój strój nie powinien być monotonny.

Unikaj ozdobnych sukienek damskich

sukienki damskie

Ozdoby wokół pośladków nie są zalecane. Są zarezerwowane dla tych kobiet, które nie mają zbyt rozległych kształtów. Powinnaś zrezygnować ze wszystkich dodatków tym obszarze, jak na przykład duże kieszenie na jeansach.

Proste nogawki spodni

Dzięki prostym nogawkom twoje dno zmniejszy „małą objętość”. Ale nie zapomnij, aby upewnić się, że nie są zbyt ciasne! Będziesz wyglądała okropnie nosząc obcisłe rurki. Spodnie i spódnice z obniżoną talią zmniejszają rozmiar pośladków. Pamiętaj, aby zawsze rzucić okiem na lustro przed wyjściem!

Nie ukrywaj ich na siłę

Nie zakrywaj dużych pośladków długimi swetrami i bluzkami, w ogóle ich nie potrzebujesz! Dodając dodatkową warstwę ubrań, przyciągasz uwagę do swojej

Noś odpowiednią bieliznę!

Dopasuj odpowiednią bieliznę do rozmiaru twojej pupy. Wiele dam nosi tanie sukienki damskie a pod nimi majtki, które są zbyt małe, a efektem jest to, że widać kształt pośladków rozciętych na pół.

Kup odpowiedni rozmiar!

Twoje spodnie nie powinny być za małe! To samo dotyczy spódnic i innych ciuchów jak tanie sukienki damskie. Jeśli twój strój jest zbyt mały, twój tyłek będzie wyglądać na większy! Będziesz czuła się także bardzo nieswojo!

Odzież zewnętrzna, dieta i ćwiczenia!

Jesteś już zaznajomiony ze wszystkimi sztuczkami mody, które pomogą ci ukryć twoje zbyt duże pośladki, ale nie zapominaj, że duże pośladki są nie tylko nieestetyczne, ale też nie są zdrowe. Pomyśl o zmianie diety na bardziej zdrową, a przede wszystkim dużo się ruszaj. Owoce cytrusowe z pewnością pomogą zmniejszyć wielkość pośladków, ponieważ spalają tkankę tłuszczową!

One thought on “Ukrywamy duże pupy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *