Każda kobieta chce wyglądać młodziej…

Czasami chcemy poczuć się nieco fantazyjnie, ubrać się jak mała dziewczynka czy mały chłopiec. Moja prawie czterdziestoletnia przyjaciółka postanowiła, że zbyt długo zachowywała się jak siedemdziesięciolatka, a zatem zdecydowała się umysłowo cofnąć się do psychicznego wieku siedmiu lat – zapuściła dwa kucyki, zaczęła nosić kolorowe rajstopy i czerwoną sukienkę. Nie wygląda to strasznie dziecięco, ale odzyskała dzięki temu pewien urok. Ty też możesz zmienić swój wygląd i cały styl — potrzebujesz tylko trochę wyobraźni… To całkowita transformacja, przemiana o 360 stopni. Wyglądać będziesz jak nowa ty. Możesz radykalnie zmienić garderobę, wystarczą do tego proste ubrania: kurteczka ze skaju, kolorowa sukienka czy proste trampki – wszystko to, czego do tej pory bałaś się nosić.

Zawsze młodo wyglądasz!

Niektórzy mogą marudzić, że jest to w jakiś sposób złe dla ciebie, że dorosłe kobiety nie powinny zachowywać się jak dzieci. Cóż, jeśli tak uważasz, pozostań smutną i skwaszoną! Bycie dorosłym to nie tylko smutek i obowiązki, ale też wolność osobista. I w ramach wolności mam też prawo do noszenia rzeczy, które chcę nosić! Jeśli chcę założyć kolorowy T-shirt z postacią z komiksu, zrobię to – bo taki T-shirt wygląda świetnie, a ja nie jestem małą dziewczynką. Akurat może po prostu podoba mi się projekt i wygląd. Kiedy szarości i beże zaczęły być „standardem”, dlaczego powyżej 20 lat kolor i uśmiech stały się zabronione? Może kolorowe ubrania mi się po prostu podobają?

Odzież zimowa nie musi być nudna. Ja wolę nosić to, co lubię, a nie jakieś smutne ciuchy, które mnie ogrzewają. Lubię wyróżniać się z tłumu, co zresztą widzą ludzie, którzy mnie znają. Kolorowe wzorzyste u+brania są świetne i zabawne, więc nie znienawidźcie mnie, bo ośmielam się nosić coś innego. Takie ciuchy nadają się świetnie na każdą okazję. Uważam, że możesz zaprezentować się dobrze, i możesz udowodnić, że będziesz bardzo atrakcyjna w tanich ubraniach. Jeśli chcesz, aby ubierać się słodko i kolorowo po prostu zrób to, nikt nie ma prawa oceniać cię po wyglądzie.

One thought on “Każda kobieta chce wyglądać młodziej…

  1. Zgadza się! Każda kobieta chce wyglądać młodziej. Według mnie dobre kosmetyki z 4szpaki.pl to całkiem dobra inwestycja w młody wygląd. Kosmetyki wykonane z naturalnych składników pozwolą odmłodzić skórę i wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Do tego warto też skorzystać z porad stylistów i mamy z głowy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *